| Aureian a întrebat:

Mi-au apărut câteva coșuri foarte putine și ma dor rău picioarele pana la genunchi inclusiv genunchiul, febra nu am făcut pana acum! Este semn de Corona?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu cred ca sunt simptome de Corona, insa nu se poate sti cu siguranta.

Se zice ca unul din primele simptome este ca-ti pierzi simtul mirosului. Asa ca vezi daca mai mirosi ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este semn de corona ce ai tu! La Corona nu apar cosuri si nu dor picioarele, asta este 100% sigur.

Corona debuteaza cu temperatura de peste 37 de grade, cu tuse, cu stare ca de gripa, dureri de cap, oboseala excesiva si ulterior apar dureri in piept si iti este greu sa respiri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| JicaContra a răspuns:

Si daca te uiti la tembelizor se numeste ca ai corona
si daca stai pe telefon
si daca... respiri

cauta telverde corona virus pe google si da telefon si intreaba daca ai corona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici vorba, stai calm.