| Sorynnn21 a întrebat:

Mi-au iesit pe picioare niste basicute care ma mancau ai se spargeau problema este ca acestea se mareau cam cat unghia de degetu mare de la mana au aspect neplacut cam ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi la un medic? Pot fi mai multe cauze. Unele care pot duce la vreo boala grava.

1 răspuns:
| iulian1302 a răspuns:

Buna.Ai stat cumva la plaja? Din descrierea facuta de tine s-ar putea ca acele basicute sa iti fi iesit din cauza arsurilor solare( asta in cazul in care ai stat la soare mai mult timp).