| nooot2 a întrebat:

Mi-au ramas niste pete albe de la varicela.Am foarte multe pe fata am doar pe frunte insa sunt foarte foarte inestetice.Am avut varicela acum vreo 4 luni insa am facut o forma de aia urata de tot ce a durat 1 luna.Intrebarea mea este, petele astea o sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Vor trece cu timpul. Intr-un an dispar cu totul. Daca era vara, iti recomandam sa mergi la plaja... dar nu mai e vremea pentru asta. Foloseste fond de ten.