| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a infundat urechea de la raceala, cea stanga si acum se duce spre cea dreapta. Ce sa fac sa mi se desfunda? Explicati-mi ce procedeu se produce, mai exact ce se blocheaza acolo in ureche sa inteleg si eu. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bog312 a răspuns:

Din experienta mea iti zic ca asa am fosts si eu.Am fost da un doctor s-a uitat in ureche si a zis ca am o ciuperca. Ca si tratament mi-a dat picaturi BORAMID. Dupa ce am pus cateva zile de 3 ori pe zi mi-a trecut. (Insa cel mai bine e sa te duci si tu la medic)

1 răspuns:
| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

A inceput sa ti se infunde urechea cand ai stranutat? Daca da, se desfunda ea cu timpul!