| CoriiiXx a întrebat:

Mi s-a intamplat o chestie foarte ciudata, prima data cand patesc asta. M-am trezit din somn, am deschis dulapul, am urinat si m-am culcat la loc. Nu mi-am dat seama pe moment insa cand m-am trezit mi-am amintit, asa era si m-am speriat foarte tare. Nu a fost doar un vis si ma îngrijorează foarte tare asta. Nu e o gluma, stie cineva care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ViolaTM a răspuns:

Poate eşti somnambul
Ce să zic...
Eu în somn vorbesc căcaturi. Fanteziile sexuale. E jenant dar, sincer de o săptămână m-aam mutat cu persoana iubită. Şi mă înţelege ne amuzam amandoi.
Ca să previi să ai urină pe haine. Totuşi pune un sac de nailon peste eel. Nu mai bea apă seara înainte de pat. Bea peste zi.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic, ca esti somnambul si ai nevoie de ajutor psihiatric.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cauza pentru care ai folosit dulapul pe post de toaleta?
O intrebare mai buna ar fi: Fiind fata, unde te-ai asezat? Pe haine?

| Peridava a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

E fata?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Peridava):

M-am uitat la intrebarile anterioare si am presupus ca-i fata, plus numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmar? Somnambul? poate nu ai realizat ca esti treaz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ce ai facut daca ai nimerit pe Boogeyman?

You peed on him to show dominance.

| Peridava a răspuns:

1. Stresul.
2. Obiceiul de peste zi, de a urina unde se intampla, fara jena. Mecanic, noaptea ai facut la fel.

| SantalPorcocale a răspuns:

De la foame