| BuBuLyNa a întrebat:

Mi s-au ingalbenit unghiile de la picioarecrying de ce? cum le pot trata adica sa ma dau cu ceva sau sa le pun vreo masca dar as vrea un tratament care sa-l pot face acasa plssss fundita am mare nevoie de ajutorcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sasha_2764 a răspuns:

Mama mi-a spus ca nu este bine sa tii unghiile prea mult cu oja pentru ca se ingalbenesc sad lasa-le asa pentru cateva zile si vezi daca ti-se fac la loc.

| Ariana_4002 a răspuns:

Mai bine sa mergi la doctor, - vei avea mai mare succes...

| benunix a răspuns:

In cazul in care fumezi... e ceva normal sa ti se ingalbeneasca unghiile(asa stiu eu). poate fi si din cauza ojei daca sta prea mult pe unghii.