| anonim_4396 a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat de azi de cand am venit de la sala, eram in tramvai si simteam un miros usor de sperma, credean ca trece, iar dupa mai bine de 9 ore mirosul persista. M-am schimbat etc.credeam ca mirosul va disparea, iar acum parca mi-a ramas mirosul in nari orice miros miroase a sperma. Ce sa fac sa scap de mirosul asta? Intrebare serioasa fara caterinca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AndreiRadu00 a răspuns:

Daca te-ai schimbat si te-ai spalat tot pe tot corpul si te-ai dus intr-un loc curat unde spui ca nu sunt sanse sa fie miros de sperma iar tie iti miroase cu siguranta tia ramas in nas acel miros
REZOLVARE: dati cu spray in nas sau cu alt ceva ce cu siguranta va acoperi acel miros pana dispare sau daca nu te deranjeaza cu siguranta nu vor mirosi si altii din nasul tauwinking

| justjohn a răspuns:

Ia putin otet pe varfu degetului si pune-ti in nari putin de tot, nu pisca nu te doare doar o sa simti misoru de otet, si gata