| Penu a întrebat:

Mi-au aparut niste pete albe, ma doare si este zona sensibila si rosie pe penis, sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avand in vedere categoria la care ai postat, spal-o cu BioCarpet si clateste-o bine.

| danbnz a răspuns:

Du-te la medic.