| mariaaa a întrebat:

Milgamma capsule este antibiotic? multumesc anticipat!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexflor87 a răspuns:

Nu este antibiotic. Este un complex de vit B1, B6 si B12.Este indicat in deficitul de vit B din subnutritie, nutritie parenterala prelungita, atrofie musculara.Deci nu are nici o treaba cu antibioticul. happy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este antibiotic. Este un complex de vitamine.

| zorialbi a răspuns:

Este un complex de vitamine B (B1, B6 si B12).
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1825

| elena_4396 a răspuns:

Milgamma nu este antibiotic. Este un complex de B-uri.

| Black_Cherry a răspuns:

Da este

| Lucky_9459 a răspuns:

Nu nu este un complex de vitamine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milgamma capsule sunt vitamine nu antibiotic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu habar nu am ce este milgamma dar mi-a fost prescris de doctor pentru dureri de spate. stie cineva pentru ce e bun