| LittleCherry a întrebat:

'Neata TPU! Am si eu o problema de ceva timp, am o multime de cosuri dureroase pe spate, foarte inestetice. Stiti cumva cum sa scap de ele? Un ceai sau ceva? Nu mai stiu ce sa fac, am incercat o multimeee de creme si degeaba... Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Si eu am avut... incearca solutia aknesol o ceri de la farmacie! te rog rog rog incearco! e ffff buna! toti care au incercat-o au zis wow e super te rog incearca e fff buna pentru problema ta!

3 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Buna,
Incearca Brevoxyl(peroxid de benzoil) sau Zineryt(dar acesta doar le usuca pe moment).
De multe ori acestea apar din cauza transpiratiei, deci nu lasa transpiratia sa se acumuleze, de asemenea atentie ce sapunuri folosesti si cu ce detergenti speli hainele.
Sarbatori fericite!:*

| ElectricChapel a răspuns:

Incearca sa dai cu pasta de dinti pentru ca le usuca. SI spune-mi! Tu ai pielea mai grasa (adica mai unsuroasa), daca da poti folosi si sapunul cu sulf, care este foarte bun pentru ten gras, deoarece il usuca la maxim. Il poti folosi si pe spate.

| LittleCherry explică:

Multumeeesc!