| anonim_4396 a întrebat:

Neata tuturor! laughing
De cateva zile ma simt lipsita de energie,fara niciun chef de viata, sunt irascibila mereu si imi vine sa stau numai in pat.
Oare de ce ma simt asa? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ai o farma de depresie. Ia o pauza de la toate si fa o perioada numai ceea ce simti. Usor-usor iti vei reveni cu cat vei trece mai rapid peste cauza

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru AdelinaC):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. happy

| RAY a răspuns:

Si mie mi-ar veni sa stau doar in pat de as avea o mandra in fiecare noapte, astenia de primavara e raspunsul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că ești obosită. Mai stai un pic în pat și o să îți revii.

| Donsavas a răspuns:

Pot fi simptomele depresiei. Fa ti un test pe net, mai apoi discuta cu medicul tau de familie.

| gogu220 a răspuns:

Ţi-a scăzut nivelul de magneziu din organism. Mănâncă câteva babane sau ia magneB6

| gladiatoru5000 a răspuns:

Joaca fotbal laughing)