| TrafiKCuJelEuCoLoraT a întrebat:

Neata! Vreau sa slabesc putin aproximativ 5 kg si as vrea sa ma ajutati cu o dieta care sa nu includa : oua, branza sau peste si sa imi spuneti cam cat slabesc cu dieta voastra (daca ati incercat-o). Multumesc anticipatwinking!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mariusssss a răspuns:

Stop cu mancarea la greu. Fara oua, branza, peste, salata, verdeturi...pai incearca cu hamburgeri, macdonaldtz si hotdogi. laughing laughing

| alesaro a răspuns:

Nu de dieta ai nevoie, ci de o nutritie echiibrata. Oua, branza, peste, toate aceastea sunt bune, dar intr-un cadru controlat. Nu combina ouale cu branza. Intra si pe http://www.SlabescUsor.ro sa citesti mai multe, scriu acolo de cate ori am ocazia