| AvalohAlyn a întrebat:

Neuro Optimizer de la Jarrow Formula a incercat cineva? Se spune că e printre cele mai bune produse pentru concentrare, atenție și memorie?
Și pentru sănătatea creierului.
Mă interesează dacă ați avut sau nu reacții adverse de la el sau și-a făcut efectul scontat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin483 a răspuns:

Eu am luat bilomag forte pentru concentrare. Este foarte bun. Am luat la evaluarea națională și rezultatele s-au văzut. 9, 50 la română și 7, 30 la matematică.