| Brunette_5355 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa explic. Deci am facut o operatie de rinoseptoplastie [ acum aproape 4 luni ] dar pentru ca deviatia mea a fost foarte mare, nasul nu arata nici acum bine, una dintre nari fiind mai lipsita de volum decat cealalta [ si nu e din cauza ca s-a dezumflat neuniform]. Intrebarea e urmatoarea : exista ceva proceduri, injectari de ceva care sa "umple" putin acea zona? botox, acid hialuronic... nu stiu. si repet, nu e "un capriciu", chiar e necesar sad sa-mi raspunda cei care au habar de asa ceva. a. si eventual un pret tongue multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreea_5313 a răspuns:

Poi de ce nu mergi la medicul care te-a operat si-i spui sa-si repare greseala, fara bani evident.
Daca nu mergi la Opc.