| YuliaNNN a întrebat:

Nu ai barbie nu esti om, corect? rolling on the floor

https://i.imgur.com/BXsZcHr.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce esti?

| mentholinks a răspuns:

Ciudati mai sunteti si voi, va lasati parul pe fata care se vede mare dar va radeti cateva fire de pe picioare si/sau piept. A-s zice ca sunteti pe invers.

| morfeo a răspuns:

Esti om, doar ca nu esti atat de impunator.

| iMihai98 a răspuns:

Corect laughing)