| Sara2 a întrebat:

Nu îmi mai trec durerile de spate cu nimic. De 3 săptămâni circul din doctor în doctor, am făcut și injectii și diverse tratamente dar nici un rezultat. Ce e de făcut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Din doctor în doctor? Ce doctori, de ce specialități? Încearcă la un chiropractician.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești sigură că nu te încearcă durerile de la nisipul sau pietrele la rinichi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce probleme ai la spate. Poti avea orice problema si poate doctorii din zona nu sunt prea specialisti.Pentru dureri de spate sau probleme cu coloana, sau o forma nu prea grava a erniei de disc poti incerca crema gheara dracului si/sau puterea ursului de la Life Care(se mai numeste si Krauter firma).Pe langa cremele acestea poti vedea ca sunt si alte creme sau tratamente care te pot ajuta si la alte probleme.Insanatosire grabnica!

| Lizuca1234 a răspuns:

Un RMN ar fi ok. depinde de diagnostic, ca ala nu l-ai pus aici. care este?

| aleee5262 a răspuns:

Acuma depinde ce ai la spate. In afara de tratament nu prea ai ce sa faci. Eu fac kinetoterapie pentru spate