| xxdd a întrebat:

Nu ma simt prea bine ...ma doare rau burta, am putina febra si imi vine sa dau pe afara... sunt si inainte de perioada. Cam ce pastila as putea sa iau sa imi mai treaca macar durerea de burta si senzatia de :-&?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Aulin sau algocalimn, sunt baiat dar ma pricep cat de cat la chestiile astea, alte remedii mai simple nu cunosc, si nu prezinta nici riscuri

4 răspunsuri:
| deusfarm a răspuns:

No-spa + nurofen

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Incearca sa iei un paracetamol supozitor pentru febra, incearca sa mananci niste fructe si asa o sa iti mai diminueze greata. daca te simti la fel de nasol dupa astea incearca sa adormi putin, pentru ca somnul e cel mai bun big grin

| fanporsche a răspuns:

Astea-s simptome de inceput de gripa. NU-i de joaca cu gripa.

| Dragana a răspuns:

Fasconal si Metoclopramid.O sa te ajutebig grin. Sper sati treaca!