| Kamikaze007 a întrebat:

Nu mai pot de durere, ma dor maselele din partea dreapta a gurii, va rog ajutati-ma, simt o durere din partea dreapta a capului pana la masele, deci nu mai pot de durere, ma doare de 60 de minute si nici acum nu mi-a trecut, deci ma doare maselele si partea dreaptă a capului, nu mai pot de durere, de la frunte in jos spre masele, nu mai pot de durere, ce mi se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ia un nurofen sau algocalmin pentru durere.
Ar trebui să mergi la dentist cât de repede poți.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Și repetat de 3_4 ori ca numai poți de durere big grin.

Ia o pastila. În caz ca maseaua este cariata du-te la dentist.

Am ras când azi ca :"vai, numai pot de durere, numai pot de durere, numai pot laughing

| Mada1920 a răspuns:

Cel mai bun remediu: doua pastile in acelasi timp Panadol forte si profenid. Nu costa nici mult si trece in maxim 20min.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Du-te la doctor.Noi nu avem de unde sa stim.Decat sa stai asa.