| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti de ce nu se mai importa retin-a in Romania? de unde pot cumpara online?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua,
La comanda pot aduce crema Retin A, 0.05 la 20 g. Comanda ajunge in general intre 15-20 de zile, pret in functie de distribuitor intre 70-80 ron Pt contact 0722755998

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua,
La comanda pot aduce crema Retin A, 0.05 la 20 g. Comanda ajunge in general pana in 15 zile, pret 90 ron cutia. Pt contact 0761742429

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua,
Am cateva tuburi de crema Retin A, 0.05 la 20 g, expira in decembrie 2015. Pret 90 Ron cutia. Pt contact 0761742429

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum naiba crezi ca o sa iti cumpere cineva vreun tub cu pretul inzecit cand in farmacie il luam cu 12 lei? asta e hotie!

| GeorgianaI a răspuns (pentru anonim_4396):

Din moment ce in Romania nu se mai comercializeaza, unde o mai poti gasi la acelasi pret cu care era vanduta acum 1 an si jumate la noi?
Eu, acum aproximativ un an o puteam lua in jur de 12 euro cutia de la aceeasi sursa, acum s-au mai scumpit.Si se mai gasesc doar prin Canada si/sau Thailanda.

| Felicia55 a răspuns:

Poti comanda Retin A crema pret 100 RON pe untenperfect.wordpress.ro

| DianeM a răspuns:

Am Retin A Envion crema, 0.05 Tretinoin la 20g. 70ron. 0768 485 724, București.

| Drignei_Melania_1974 a răspuns (pentru DianeM):

Mai e valabil anuntul?

| powerspy a răspuns (pentru Drignei_Melania_1974):

Am eu de vanzare aceeasi concentratie si acelasi gramaj. pret 100 ron/tub