| cl123456 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, am chelie de la un timp, în condițiile în care inainte aveam un par frumos si normalhappy nici nu stiu ce a cauzat asta. Ma gândesc ca poate de cand am fost la mare si am lăsat să fiu trasă de păr pentru niste "dreaduri", care Au fost extrem de greu de desfăcut si cu multa chinuiala. E singurul lucru la care pot sa ma gandesc, nu stiu sigur cauza dar as vrea sa isi revina la normal. Aveti vreun sfat? Orice lucru ce ar putea ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonim53220 a răspuns:

Nu cred ca are de a face cu dread-urile... Daca esti fata nu te mai pieptana foarte puternic, ai grija in general, ia niste remedii pentru cresterea parului
Cel mai probabil e genetic, ca la toti