| Emma99mar a întrebat:

Nu stiu ce se intampla dar, de la un timp sunt din ce in ce mai obosită oricât as dormi, am slăbit 6 kg in 5 luni si ma simt tot timpul nervoasa, agitata, nu imi mai place nimic, ma simt incapabila de orice si am un gol în capul pieptului care imi absoarbe puterea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Probabil suferi de anxietate, depresie.Incearca diverse activitati, apuca-te de alergat, sala.Incearca sa consumi fructe, legume, iesi afara din casa si plimba-te undeva, chiar si jumatate de ora.

| TediiL a răspuns:

Probabil suferi de depresie
is aceleași simptome

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Depinde daca este o problema fizica sau psihica. Daca ai trecut recent printr-o perioada stresanta, e posibil asta sa fie cauza. Daca crezi ca este ceva fizic ti-as recomanda niste vitamine dar in primul rand iti recomand sa treci pe la medicul de familie, te poate sfatui mai bine decat cineva care nu a studiat medicina.

| Emma99mar explică (pentru NoneOfUrBusiness):

Iau vitamine de două săptămâni dar nu prea m au ajutat

| Constantin_Stefan_1975 a răspuns:

Consulta un psiholog.