| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca este chiar buna categoria aceasta dar sa vedem. Adica ma dor testiculele si penisul cand ma masturbez (penisul trece in maxim 2 minute dar testiculele dor cam 20 de minute) Iar dupa masturbare ma doare daca urinez... Deci este ceva grav sau normal? (sper sa nu necesite doctor deoarece am 16 ani... ) Si inca o problema intr-un timp ma durea partea inferioara a abdomenului acum mi-a trecut dar era vreo problema grava si atunci?
Multmesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lexy_2449 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun. Poate ar trebui sa vorbesti cu parintii tai, sa le spui ca si cum ai povesti despre o alta persoana si sa vezi parerea lor.Sau prietenilor tai in care ai cea mai mare incredere si stii ca-ti pot fi de ajutor.Parerea mea este ca, intr-adevar, ar trebui sa nu "mai stai pe uscat" si sa treci si pe la femei.Este vorba de Este vorba despre durerea de testicule care poate apare din cauza tensiunii sexuale acumulata si neeliberata prin act sexual, ejaculare. Aceasta este o problema ce tine de vointa noastra, de conduita noastra.Ai grija de tine!

4 răspunsuri:
| Deelya a răspuns:

Eu zic sa nu mai tragi de ea ca are timp sa creascalaughing.sau micsoreaza viteza rolling on the floor)

| Astaroth a răspuns:

Get a real girl dude.

| aNoNN1m a răspuns:

Voi sunteti chiar amuzantilaughing)))la 16 ani il sfatuiti sa treaca pe femeirolling on the floor)

| mytza92 a răspuns:

Nu te mai masturba :-l mai treci si la femei