| Lalala202 a întrebat:

Nu stiu exact daca este categoria buna, doar presupunbig grin.
Eram curioasa... ce inseamna un punct negru pe iris(aia e partea colorata din jurul pupilei, nu?thinking)? In vara nu il aveam, cred ca il am de aproximativ... o luna? Nu sunt sigura, stiu ca nu il am de foarte demult:-s. Si liniutele negre in jurul pupilei ce inseamna? Ca par mai multe ca inainte. Nu cred ca este nimic rau, dar sunt curioasa ce a determinat aparitia lor.

Multumesc!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MissLaura a răspuns:

Mai bine ai merge la oftalmolog.Irisul este format din muschi radiali si circulari si s-ar fi putut intampla sa iti intre ceva in ochi. Oricum, nu sunt doctor dar ar fi bine sa mergi la unul, sper sa-ti fie de folos!