| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu în ce poziție dorm, însă uneori mă trezesc cu un blocaj în zona cervicala de mă ține cu spatele și gâtul super încordat. Și e și greu sa îmi mai revin daca m-am trezit așa. Ceva soluții?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic si afla-ti diagnosticul! Nimeni nu da solutii daca nu stie ce boala ai. Doar un idiot poate da solutii in orb.

| Celcestietot a răspuns:

Solutia ar fi sa te duci la medicwinking.

| Marbea a răspuns:

Faptul ca probabil stai mult doar intr-o anumita pozitie. Si eu am probleme cu zona cervicala si cel mai bine dorm pe spate iar perna o rulez si o pun sub cap exact in zona cervicala si este relaxant.
Masajul este foarte bun!