| BananaSuparata a întrebat:

O sa imi scot polipii. Va rog spuneti-mi cat costa, pe unde se scot. Si daca ma adoarme sau imi face anestezie locala. Mie imi este foarte frica daca m-ar adormi. Prin acea adormire pot patii ceva grav? FUNDA. Prin adormire se poate intampla sa nu mai ma trezesc sau altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
S-ar putea să te adoarmă sau să îi scoată pe treaz.
Dar eu îţi recomand să te adoarmă, căci nu vei simţi nimic decât puţină usturime când te scoli, dar pe local nu sunt sigură că nu te va durea...

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pentru detalii du-te la un medic si iti va explica mai bine tot ce te intereseaza
noi nu suntem in masura sa ne dam cu parerea datorita faptului ca nu posedam cunostinte in domenii medicale

| BananaSuparata explică (pentru AlinKun):

Din moment ce nu ai cunostinte despre sanatate si remedii medicale, nu mai raspunde la intrebari postate la categoria de sanatate.