| Bruno92 a întrebat:

O sa mai îmi pot face oare programare la endocrinolog cu starea asta de alertă? Am vrut când era stare de urgență și nu am putut, sper sa nu se repete aceeași chestie.
Apropos e posibil sa ai depresie din cauza unei probleme, boli la tiroida? Chiar și anxietate?
Acord funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da,puteai merge și pe starea de urgentă

| Bruno92 explică (pentru Donsavas):

Nu am putut era în concediu
medicul endocrinolog. Apropos poți avea aveți puternice de la tiroida?

| Donsavas a răspuns (pentru Bruno92):

Da. Mergi la alt endocrinolog dacă nu poți

| Bruno92 explică (pentru Donsavas):

Emoții puternice am vrut sa scriu damn tasts

Răspuns utilizator avertizat