| AvalohAlyn a întrebat:

Oare pot slăbesc daca ascult de sfaturile lui?
Oare da rezultate?

https://www.libris.ro/......87724.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Da, merge. Eu as zice ca poate da rezultate, dar necesar cu ambitia. El este si cunoscut, il recomanda persoanele care au intrat in contact cu acesta si macar stii ca este un material mai aproape de adevar, unul sigur. Asa ai putea sa te duci si la un nutritionist sa iti faca un plan, dar cum consideri tu. Uite, iti face nutritionistul planul si tu executi exercitiile de slabit de pe internet, asa ai o dieta personalizata si exercitii disponibile practic gratis, de pe YT.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Hmm, îmi arată :,, Pagina solicitata nu a putut fi găsită '' thinking

| AvalohAlyn explică (pentru Celcestietot):

Acum merge?

| Celcestietot a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, merge. Eu as zice ca poate da rezultate, dar necesar cu ambitia. El este si cunoscut, il recomanda persoanele care au intrat in contact cu acesta si macar stii ca este un material mai aproape de adevar, unul sigur. Asa ai putea sa te duci si la un nutritionist sa iti faca un plan, dar cum consideri tu. Uite, iti face nutritionistul planul si tu executi exercitiile de slabit de pe internet, asa ai o dieta personalizata si exercitii disponibile practic gratis, de pe YT.