| AvalohAlyn a întrebat:

Omega 3 are efecte reale sau e doar un mit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu este un mit. Pe mine de exemplu când mă doare ceva din cauza unei tensiuni, i-au omega 3 și îmi trece. Mai este bună și la producția de testosteron combinata cu diferite alimente.

| aXy99 a răspuns:

Se exagereaza. Daca ai nevoie de omega 3 mananca alimente bogate in omega 3.