| anonim_4396 a întrebat:

Ora 'ideala' de trezit?

Ora la care se ia tableta efervescenta?

Putem folosi esente aromate chinezesti pe post de parfum si unde putem aplica, de ex incheietura mainii sau haine?

Care este frecventa ideala pentru a ne spala pe cap (sampon bio de obicei/ fara parabeni, etc)?

Cat de des este indicat sa folosim telefonul mobil?

Care sunt exercitiile pilates; fitness pentru bust ferm?

Exercitii fitness pentru posterior ferm?

Exercitii fizice pentru abdomen plat/ferm., innafara de abdomene!?

Cea mai buna crema pentru fata, indiferent de preturi, dar buna, varsta in jur de 30, f?

De cate ori este indicat sa facem curat in locuinta?

Unde se gasesc aparatoare pentru nas si gura pentru a face curat + ochelari protectori?

Se pot folosi manusi din latex sau protectoare pentru cand ne spalam pe dinti? Suna putin ciudat dar pentru a ne proteja pielea mainilor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Am sa iti raspund la intrebari cu raspunsuri numerotate si in ordinea intrebarilor:
1.Ora 7 a.m
2.Cu jumatate de ora inainte de prima masa pentru asimilarea acesteia
3.Da,doar daca nu sunt toxice sau daca esti alergic la ele
4.Cam de 2 ori pe saptamana in functie de sensibilitatea scalpului, si cu sampon din plante
5.Telefonul este cam periculos prin radierea sa...cand suna sau primesti mesaj ori 15 minute la o ora
6, 7, 8.Incearca aplicatia"Antrenamente zilnice gratuite"
9.Cremele de la Gerovital
10.Curatenie generala- o zi pe saptamana, iar cea necesara cand se iveste
11.In farmacii
12.Da
Meriti"a doua sansa"

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Prostul poate pune într-o ora mai multe întrebari decât poate raspunde un întelept în sapte ani.
Proverb englezesc.

| CautFilmHorror a răspuns:

We man. cate o intrebare wtf

| anonim_4396 explică (pentru CautFilmHorror):

I want to beat the record, pentru a avea raspunsuri multe!
There is never enough!