| Lolkkk a întrebat:

Păi la vară m-am decis sa nu mai ies pe afara ca aici sunt numai prietenii care fac mișto si numai fotbal altceva nu am ce face ce da fac la vară spune ti mi si mie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa nu mai iesi?
Ce treaba au "prietenii" cu iesitul tau afara?
Poti sa-ti cumperi o bicicleta si sa te plimbi singur.
Poti sa te apuci de un sport la o sala, poti sa iei role si sa alergi singur... toate sunt pentru sanatatea ta, nu pentru ei!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă fac mișto, îți piere bărbăția? Ieși pe afară și caută o fată. La vară.

| johnnny123 a răspuns:

Poți folosi vara pentru a te împrieteni mai bine cu limba română.
Poate măcar vei învăța că nu toate propozițiile trebuie să înceapă cu "păi".

| Ka0ru a răspuns:

Citeste niste carti.