| GhostSura a întrebat:

Pana la ce varsta cresc picioarele la baieti?
Acum 1/2 ani aveam no 43, iar acum de cateva luni mi-au crescut si porta 45, si 179 inaltime, 20 de ani jumatate.
O sa raman cu 45 sau o sa mai creasca? Iar inaltimea? In famiglie am si unchi, verisori, bunici peste 180.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până se gată hormonul de creștere.

| GhostSura explică (pentru sadrian46):

Pai si la ce varsta e gata

| sadrian46 a răspuns (pentru GhostSura):

Depinde de om, nu este o regulă. După 20 e mai rar.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam gata.