| qieiqpalz a întrebat:

Parere despre clementine si mere galbene? Eu mananc cam 2/3 mere galbene aproximativ 1/2 zile si clementine mananc nu stiu cate, ce ziceti sunt sanaotase? Si te ajuta cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Citricele lupta impotriva cancerului, iar merele sunt foarte bune pentru inima si vasele de sange.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Deloc. Nu știi ca sunt stropite cu chimicale și coloranți?

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca sunt sanatoase, doar sunt fructe si iti dau vitamine. Cauta si tu beneficiile lor pe net daca te intereseaza.

| aXy99 a răspuns:

Sunt foarte bune.

| HadesSs a răspuns:

Pai la ce ai vrea sa te ajute? Au vitamine si fibre normal ca ajuta happy

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Normal ca sunt. Dar incearca sa mananci mai variat, nu doar 2 tipuri de fructe.