| Valentyna290497 a întrebat:

Pastilele SUPER SLIM Pastile de slabit praf maro-pastila alb/verde in cat timp dau rezultate?
Sunt bune?
Reactii adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa nu folosesti pastile de slabit, ci sa iti schimbi modul de manca. Un medic nutritionist de poate ajuta. http://www.i-medic.ro/clinica/clinica-de-nutritie-kilostop

| Valentyna290497 explică (pentru doctoressa):

Nu pot tine diete si nici sa fac sport!
Abandonez foarte repede!

| luckkky a răspuns:

Mai bine te apuci de sport .......asta daca nu vrei sa ajungi in spital

| Valentyna290497 explică (pentru luckkky):

Stiu ca nu e bine ce fac!
Dar stiu ca asta vreau!

| maria_8283 a răspuns:

Nu incerca pastilele astea.Eu nu ti le recomand matusa mea a ajuns la dezintocsicare.Treaba ta tu alegi mai bine tii dieta Dukan care chiar da rezulatate decat sa dai banii pe prostiile alea. Sper ca te-am ajutat