| Oprea_Ana_1993 a întrebat:

Pe data de 29 iunie mi s-a terminat folia de artizia pe data de 4 iulie mi-a venit menstra in a opta zi de la terminarea foliei trebuia sa iau pastila di a doua folie dar a trebuit sa ma internez la spital de urgenta pentru niste probleme de sanatate pe data de 12 am venit de la spital pe data de 13 a luat prima pastila artizia din a doua folie exista riscuri sa raman insarcinata multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| liliacALB a răspuns:

Deci ai intrerupt tratamentul in perioada 29 iunie-13 iulie, asa inteleg eu, corect? Bun, care e ultima data cand ai avut raport sexual (neprotejat)?

| Oprea_Ana_1993 explică (pentru liliacALB):

Am avut contact sexual dar protejat pana in data de azi pentru ca mi-a fost frica am luat numai 3 pastilute la 9 seara

| liliacALB a răspuns (pentru Oprea_Ana_1993):

Pai in cazul acesta nu ai de ce te teme.

| Oprea_Ana_1993 explică (pentru liliacALB):

Multumesc

| liliacALB a răspuns (pentru Oprea_Ana_1993):

Cu placere! Sunt inca junior pentru cateva zile si nu-ti pot trimite mesaj. Ti-am dat add pe mess.