| RedNightmare a întrebat:

Pe la ora 1 noaptea am fost trezit de un miros ft neplăcut,ca o transpirație acumulată mai mult timp,ma spal in fiecare seara și nu inteleg de unde a apărut duhoarea, la moment sunt puțin răcit și am cam transpirat in pat dar sper că nu acea transpirație miroase așa tare și daca totuși eu miros atât de urât, în timpul zilei mirosul va dispărea treptat sau așa va rămâne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"daca totuși eu miros atât de urât, în timpul zilei mirosul va dispărea treptat sau așa va rămâne?" - ori stai la aerisit, ori te speli.

Cred că te-am ajutat!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Transpirația are legătură cu ceea ce mănânci, la fel si respirația. Mănâncă sănătos si vei scăpa de toxine. Când transpirația miroase urat înseamnă ca rinichii sunt depășiți si organismul elimina toxinele prin transpirație. Curățați sângele nu numai pielea.

| Vântulalb a răspuns:

Ba da, acea transpiratie miroase asa urat.
I timpul zilei nu dispare de la sine. Trebuie sa faci un dus dimineata. Sau macar sa te speli pana la jumatate, insistand la subrat.