| leiciu a întrebat:

Pentru cei care au lentile de contact cam cat costa un set si cum te simti la ochi cand le ai?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Sunt super jenantebig grin

| onlym3 a răspuns:

Depinde de care lentile vrei, eu am lentile care poti sa si dormi cu ele(Night&Day) si nu simt nici o diferenta doar ca dupa 2 luni trebuie sa le schimbi...(eu pe 3 seturi de lentile dau 270ron)

| Rose1123 a răspuns:

Pai poate sa fie de vadere, doar colorate sau ambele si pot fi de la 20 ron pana la 50 ron la inceput te incomodeaza putin dar apoi te obisnuiesti si uiti ca la porti.