| doctoru a întrebat:

Pentru cei din domeniu. cu ce se poate trata o alergie care nu raspunde la antihistamince? de mentionat ca nu pot administra ceva ce creste tensiunea arteriala(am luat in calcul si acest aspect). mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Goofy77 a răspuns:

Exista unele tratamente naturiste si eventual un control la un alergolog daca nu se cunoaste unul mai comunicam

2 răspunsuri:
| doctoru explică:

Ms de raspunsuri. a venit persoana respectiva la mine, dar nu a raspuns la tratamentul dat. ma gandeam ca se mai afla un medic in comunitate. O sa incerc sa ii dau naturiste(mersi de sugestie). Sigur nu e alergie de primavara. e pe sistem nervos