| xtembix a întrebat:

Pentru cei din Iasi.ce clinica de stomatologie imi recomandati? vreau sa imi pun aparat dentar si as aprecia foarte mult daca mi-ar recomanda cineva un anumit stomatolog sau o clinica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In cadrul Facultatii de Medicina exista un astfel de cabinet foarte bun.

| skyfall a răspuns:

Buna! Eu mi-am pus aparat dentar la doctorita Anistoroaiei. Cabinetul ei este in gang la Alecsandri undeva in dreapta( langa fostul e-on daca te ajuta mai mult). Ideea e ca te intreaba cine ti-a recomandat-o.