| Anonimaaaxgar a întrebat:

Pentru febră musculară e bun Dolorgiet Gel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trece si de la sine daca faci un dus cat mai fierbinte dupa exercitii in care sa-ti masezi usor muschii, faci exercitii de incalzire si cool off, mananci 1-2 cuburi de ciocolata, preferabil neagra, sau o lingurita de zahar dupa exercitii, si daca tot iti apare febra faci exercitii usoare, nu e nevoie si cazu sa dai bani pe tratament pentru asa ceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| sunmetal11 a răspuns:

Este cel mai bun gel pe care l-am folosit, deci da!