| Radandam a întrebat:

Pentru HIV,sifilis,gonoreea,clamydia, hepatita b, hepatita c, cu aproximatie cat ma costa? Sa stiu estimativ la ce sa ma astept.Ar putea fi mai mult de 400 de lei? Astept raspunsuri, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ce sa coste? Analizele, tratamentele sau ce?

| Donsavas a răspuns:

Întrebi un medic sau suni la o clinica

| ancaval a răspuns:

Mai mult de 400 nu cred. Depinde și unde îți faci analizele. Caută un laborator mai ieftin. Ești asigurat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de laborator cam între 400 și 500 du te la unul mai ieftin

| JusTPauL a răspuns:

Pe mine pentru HPV, toate analizele m-au costat 1900lei. Adevărul e ca m-au ars la bani dar a doua zi am avut toate rezultatele la analize.