| fugi5555 a întrebat:

Piracetam se da cu rețeta? Vreau sa iau sa învăț

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Dacă ai nevoie pentru stimularea memoriei și înlăturarea oboselii îți recomand fie lecitină, fie spirulină, iar pe lângă una din acestea Magne B6.

| killer3023 a răspuns:

Ce naiba ai scris acolo? Paracetamol? Se da fără.

| fugi5555 explică (pentru killer3023):

Informează te înainte sa dai un răspuns de cacao. și am scris corect. google it