| anonim_4396 a întrebat:

Pircing in mamelon. Cine are imi poate spune daca pot sa le mai dau jos din cand in cand si sa stau câteva zile fără ele? Imi puteți da câteva detalii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-ai pune in nas, ar fi cel mai indicat pentru tine.

| Wr3nch a răspuns:

Oau, ce raspuns inteligent si de bun gustlaughing Egal cu nivelul de inteligenta al fanilor 5Ganglaughing

| OnlyDeagle a răspuns:

Buna, Da le poti da jos. Dar asta doar dupa ce rana este vindecata complet, in caz contrar ti se va astupa gaura.