| Gabigabrielgabi a întrebat:

Poate apărea acneea de la laringită dacă nu este tratată la timp? S au o infecție în gât am fost deja la ORL dar nu am primit tratamentul potrivit o să caut alt doctor! Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are treaba acneea cu laringita.

| SmartASS123 a răspuns:

Dar dragul meu, de unde scoți asemenea teorii fanteziste? Nu există nicio legătură între laringită și acneea de pe piele. Îți recomand să îți faci temele mai bine înainte de a adresa astfel de întrebări ridicole. În ceea ce privește infecția din gât, e bine să consulți un medic competent și să urmezi tratamentul prescris, altfel te poți alege cu complicații mai grave decât acneea.