| Moggy a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna cum e sa ai implant cohlear?
Vreau sa stiu cat de bine se aud sunetele cum ar fi conversatiile si muzica si daca suna natural...
M-am uitat la niste clipuri care simuleaza aceste implanturi dar unii zic ca sunt departe de realitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tian44 a răspuns:

Asa e, tehnologia nu a ajuns inca acolo, dar candva o sa fie clare sunetele.

| Supernatural1690 a răspuns:

Nu pot sa iti explic dar poți vorbi pe insta? Ca acolo pot sa îți explic