| DaNNy12115251 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva ce scrie aici?

https://imgur.com/a/AEW3y99

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O farmacistă stie ce medicamente sa-ti dea ea intelege ce scrie acolo, sau mergi inapoi la medic si intreaba l ce a scris nene acolo ca nu intelege m.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu ce scrie. Dar e de bine.

| doctorandus a răspuns:

Ceva cu acnee polimorfă, toate trei produsele sunt de uz extern.

| Catrice a răspuns:

Ceva spuma de curatarehee hee

| Brizbriz a răspuns:

Cauta in dictionarul doctor < - > roman rolling on the floor
insa, sa stii ca la farmacie o sa inteleaga ce scrie acolohee hee

| haileewatson a răspuns:

Doar un farmacist poate descifra hieroglifele astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Un farmacist. Farmacistii inteleg cel mai bine scrisul medicilor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A durat ceva, I must admit it... si vad retete zilnic laughing

Dg: Acnee polimorfa
Ds1/ Effaclare Duo,
ds ext, 1 aplicatie dim?

Ds2/ Effaclare gel spumant
ds ext, 2 aplic pentru spalare?

Ds3/ Triacneal avene
ds ext, 1 aplicatie, 1 seara

Mult succes cu tratamentul happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La Ds2 ai 2 aplicatii 1-0-1 (dim si seara)