| DariaZ a întrebat:

Port ochelari de vedere și mi-au ruginit ramele. Menționez ca i-am cumpărat acum un an de zile și nu am făcut nimic deosebit fata de ce făceam și cu vechii ochelari. A mai pățit cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil i-ai luat de la vreo taraba de prin piata.

| DariaZ explică (pentru darrio2007):

I.am cumpărat din magazin de optica medicala dintr-un mall. Dacă ii cumpărăm din piață, de la o taraba, nu mai îndrăzneam sa pun asemenea întrebare! Nu mi se pare normal ca o pereche de ochelari de 1000 lei sa rugineasca după un an de zile

| sierra1 a răspuns:

Oricine pățește asta dacă are ochelari de proastă calitate

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Eu am pățit acum 3 ani