| anonim_4396 a întrebat:

Pot face muschi daca nu merg la sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bunica a răspuns:

Da....mergand la sapa

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Dar ai grija ca trebuie sa-i afumi ca sa faci muschi tiganesc.
Pa cuvant.
Ai nevoie de suplimente nutritive. Poti consuma si multa carne pentru acumularea masei musculare.Trebuie sa consumi si mult zer si calciu pentru intarirea scheletului.
Mai multe detalii uite aici:www.topculturism.ro/dr.redis/index.php

| Filip23 a răspuns:

Da, dar cu grija, sa nu faci prea multi... oricum nu-i bine sa lasi oasele singure...

| andreutz a răspuns:

Da...cu conditia sa faci putin sport pe afara.sau cateva exercitii zilnice in casa. flotari, abdomene, genoflectiuni etc...