| Mariushgv a întrebat:

Pot sa fac o facultate in timp ce fac specializare (rezidentiat) in medicina de familie? Adica in acelasi timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu vei putea face in acest timp, din cauză că rezidențiatul îți ocupa toată ziua prin spitale la studiu. După terminarea specializării te poți apucă de facultatea dorită.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dacă ai timp, da. Dar nu ai. La medicina de familie, de obicei, ajung cei care nu au note prea mari la medicină.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.