| andreea964 a întrebat:

Poti face analize la hepatita si hiv fara sa le duci vreo foaie prin care sa specifice analizele ce trebuie facute? Adica sa mergi si sa ii zici ce analize trebuie sa faci fara sa ii dai vreo foaie, se poate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da. Si le vei plati

Bula
| Bula a răspuns:

Daca mergi sa donezi sange, aceste analize se efectueaza din oficiu si sunt gratuite.
Analizele la cerere se fac contra cost.

| Caro34 a răspuns:

Da, dar le vei plati in intregime si sunt extrem de scumpe. Pretul valoreaza de la laborator la laborator si de la oras la oras! Numai bine!

| Ralf1971 a răspuns:

Poti sa scrii analizele pe o foaie si apoi le dai la laborator.
De ce te temi, esti casatorita si nu vrei sa se afle si sa ai discutii neplacute?