| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa slabesti cu ceai antiadipos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Poti intr-adevar sa te imbolnavesti. Dar de slabit nu. Doar prin infometare. Nu fac pe desteptul dar este de preferat sportul de amatori. De exemplu, coarda alergari bazin. In trei patru luni, in afara de faptul ca vei slabi, vei avea un corp modelat si bine definit. Sa nu mai vorbim de sanatate. Pa!

| traficanta a răspuns:

Ma refeream la sport si o dieta echilibrata plus ceai din asta.

| Mimino a răspuns (pentru traficanta):

Daca recurgi la o alimentatie echilibrata si miscare, aceasta decizie e mai mult decat laudabila si cu siguranta o sa ajungi la rezultatul dorit fara acest ceai. Ai grija de sanatatea ta, numai bine! happy

| Λndrei a răspuns:

Da poti.

| Melyssuka a răspuns:

Pai s-ar putea daca ai bea dimineata la pranz si seara inainte de culcarehappyin fiecare zi.happy

| Skat3r a răspuns:

Da poti sa slabesti...da nu ti-l recomand o sa iti fie foarte rau de la el in primele zile.Asa ca mai bine nu il consumawinking